Ana Sayfa > Erkek > Deri Erkek Çanta

Deri Erkek Çanta Laptop Çantası

Son trend moda deri erkek çanta modelleri. Premium kalitesine sahip trend deri erkek çanta koleksiyonumuz.

34 Ürün
1 / 2
1 / 2

Erkek Çanta

Erkeklerin günlük hayatta kullanacakları çok fazla aksesuarları yoktur. Her zaman pratik ve işlevsel ürünleri tercih etmek isterler. Çantalarda erkekler için hem günlük bir aksesuar hemde tüm eşyalarını alacak yardımcılardır.

Erkek Sırt Çantası

Sırt Çantası

Sırt çantaları taşıması kolay ve kullanırken insanı yormayan özelliktedirler. İç hacimelrinin geniş olmasının yanında bir çok özel bölmeleride bulunmaktadır. Farklı boyutlarda sırt çantaları bulabilirsiniz. Herhangi bir erkek sırt çantası laptop, kitap, telefon, şarj aleti, harici batarya, evrak vb gibi birçok eşyanızı rahatlıkla sığdırabilir siniz. Tüm eşyalarını koyabilmenin yanında şık bir tarza sahip olmuş olacaksınız.

Erkek Evrak Çantası

Evrak Çantası

Bir erkek yanında eşyaları varsa elinde taşımayı hiç sevmez. Bu durumda en büyük kurtarıcıları evrak çantalarıdır. Yanında taşıyacağı kaliteli bir evrak çantası ile tüm evrak vb eşyalarını taşıyabileceklerdir. Her aksesuar gibi evrak çantası da mümkün olduğunca şık olmalıdır. Genel itibari ile orta büyüklükte olduklarından duruşu ve taşıması oldukça kolaydır. Deri evrak çantası alarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Erkek El Çantası

El Çantası

Küçük büyük tüm aksesuar ve eşyalar için bir el çantası kullanmak sizin hayatınıza düzen ve girdiğiniz ortamlarda itibar getirecektir. Düzenli bir yapınız varsa bunu hayatınıza entegre etmelisiniz. Deri erkek el çantası ile telefon, cüzdan, kart, anahtar gibi eşyalarınızı çantanızda güvenle taşıyabilirsiniz. Kibar boyutları ve farklı deri seçenekleri ile zevkinize göre bir çanta seçmelisiniz.

Erkek Omuz Çantası

Omuz Çantası

Bazı çantaları boyutları küçükte olsa elimizde taşımak istemeyiz. Bu gibi isteklerimizi karşılayabilecek tek seçenek omuz çantalarıdır. Deri omuz askısı sayesinde taşıması kolay ve görüntüsü şık bir çanta kullanıyor olacaksınız. Deri omuz çantası kullanarak yanınızdaki anahtarlık, telefon, cüzdan, kart gibi herşeyi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Elinizde veya ceketin cebinde sallanarak taşıma derdinden de kurtulmuş olursunuz.

Erkek Postacı Çantası

Postacı Çantası

Geçmişi çok eskilere dayanan bir tarza sahiptirler. Kalın olmayan ve omuzda taşındığında şık duran görüntüsü ile her zamanın trend modeli olmuşlardır. Deri erkek postacı çantası ile tüm evraklarınızı şıklığınızdan taviz vermeden yanınızda taşıyabilirsiniz. Boyutlarının omuz çantalarına nazaran büyük olmasından dolayı geniş ve kullanışlı bölmeleri vardır. Dizüstü bilgisayarınızı bile rahatlıkla içine alacaktır.