Toptan Cüzdan Satış

1992'den beri ...

1992 yılından bu yana, BOND markası pazar değişimlerini takip eden farklı koleksiyonlarıyla güçlü bir üretici ve önemli bir deri ihracatçısı olmuştur.

Tony Bellucci, BOND markasının kalite, ilke ve deneyimlerini temel edinmiş yüksek kaliteli, şık, dinamik bir profili çizmeyi hedefleyen bir markadır. İtalyan derisi tasarımların hepsi en ince ayrıntısına kadar, kaliteden ödün vermeden İtalya ve Türkiye de üretilmektedir.

Tony Bellucci ve BOND markaları birçok Avrupa ve Afrika ülkeleri yanı sıra Rusya, Ukrayna, Kazakistan, İran, Arap Emirlikleri gibi ülkelerde çalıştığı mağazalar ve bayilikleri bulunmaktadır.

İstanbul dışında Moskova’da da showroom ve toptan satış yeri bulunan Tony Bellucci ve BOND markası kısa sürede pazardaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Kendi marka çalışmaları yanında birlikte birçok farklı firma için özel koleksiyonlar hazırlamaktadır.

U.S. POLO, NAVY BOOT, CeeCode, Enzo Nori, Fellini, Paolo Conte, NOVIN Leather, Kemal Tanca, Divarese, İnci, Hotiç, Beta, Beymen, Ramsey, Damat, Tween, Network, Elle Shoes, FLO, Koton, LCW, Adil Işık, Bisse, Ottimo Deri, Mondial Kırcılar Deri bunlardan birkaçıdır.

Tony Bellucci Tony Bellucci Tony Bellucci Tony Bellucci Tony Bellucci Tony BellucciKendi Markanızı Oluşturma Fırsatı

İsterseniz sizin markanıza özel koleksiyon oluşturabiliriz. Yada ürünlerimizi toptan fiyatına satın alıp mağazalarınızda satabilirsiniz. Toptan fiyat listesi ve bilgilendirme için lütfen aşağıdaki formu doldurup başvurunuz.